З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових та національних традицій українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу молоді у Степненській ЗОШ І-ІІІ ступенів були проведені такі заходи:12 жовтня в школі пройшов виховний захід “Історії героїв АТО: “Ми боремося за українську землю”, який підготували та провели заступник директора з НВР Полегенько Г.Ф., педагог-організатор Суворова Н.В., вчителі початкових класів Фрисько А.О., Руднік Т.В., Циба О.О., Супрун Л.М. До школи завітали учасники АТО, голова Братської сільської ради Здановський Геннадій Вікторович та представники громадськості.
Захід розпочався з виконання Гімну України. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів. Молитвою-Гімном героям АТО вшанували воїнів, які в даний час знаходяться в полоні. На заході виступив голова Братської сільської ради Здановський Г.В., який подякував учасникам АТО за мужність, відвагу, самовідданість українському народові. Директор школи Саніна Н.О. наголосила, що вчителі та учні школи зберігатимуть та розвиватимуть національні військові та обрядово-побутові традиції, продовжать популяризувати військову справу та здоровий спосіб життя, фізичну культуру.Святкове привітання для запрошених підготували учні школи. Особливо запам’ятався танець учнів 1 класу «Щасливі діти» (класний керівник Циба О.О.), який підтримували бурхливими оплесками всі присутні.
У рамках Дня захисника України 13 жовтня в школі під керівництвом вчителя фізичної культури Донця В.Ф. відбулися спортивні змагання “Естафета мужності” між збірними командами школи: команда «Булава» (командир Фрисько Олексій – учень 10 класу), команда «Козаки» (командир Колтуннік Сергій – учень 11 класу). Учні показали високі результати в змаганнях: «Естафета», підтягування на перекладині, перетягування канату, вікторина «Знавці історія козацтва» та інші...
З метою вивчення та популяризації традицій українського народу та козацтва 14 жовтня відбулася екскурсія в м. Гола Пристань «Зелені хутори Таврії». Кошти на поїздку виділила Братська сільська рада (голова Здановський Г.В.). Відповідальні за екскурсію та організацію її - вчителі Комарницька О.Е., Москаленко Н. О. Під час поїздки до Зелених Хуторів Таврії, діти відвідали такі хутори: Стрілецький, Ляльки-мотанки, Гутництва, Солі, Гончарства, Лози, Монети та інші. Учні мали можливість прийняти участь у майстер-класах. Діти із задоволенням покаталися на конях, стріляли зі справжніх козацьких гармат, тримали в руках козацьку зброю.

Кiлькiсть переглядiв: 682

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.