Школа почала своє існування в 1935 році. Називалася вона неповною середньою школою радгоспу імені Баліцького. Але в 1937 році радгосп став називатися «Степовий» і школа називалася Степнянською початковою. Знаходилася вона у приміщенні будинку культури. Складалася з чотирьох класних кімнат. Тут же знаходився парткабінет, жив директор радгоспу ревуцький Павло Семенович, а також перша вчителька Сердюк Марія Петрівна. У 1939 році набирався п’ятий клас. Учнів по класах було мало, по 15-17 чоловік. Першими були вчителі: Васильєв В.І., Жеребна Д.І., Доценко Н.М., Кібець З.Я.
Першим директором школи була Кібець Тетяна Яківна. У 1940 році набирався шостий клас, а в 1941 році - сьомий клас. Існувала піонерська організація, яку очолювала Кібець З.Я. Колектив учнів був дружний. З відділків учні ходили пішки до школи, тільки в негоду їх підвозили гарбою або возом. Тяга до знань у дітей була велика, хоч і не вистачало зошитів, книжок та наочного матеріалу.
Почалася Велика Вітчизняна війна. Коли прийшли німці, діти ніде не навчалися. Відступаючи німці спалили зерносховище та будинок культури, де знаходилася школа.
У 1953 році збудували примітивну школу. Всього було 36 учнів. 1,3 класи навчала Галина Хомівна Воробйова, а 2,4 класи - Кістрінь Катерина Іванівна.
У 1951 році ушколі було відведено у новому приміщенні клас де навчалися діти. Директором була Жихарєва марія кирилівна, яка закінчила гімназію і викладала історію.А в 1952 році прибув Варава Н.Г., Варава М.Р., Волова О.П., Коноваленко М.І., П’ятигорець Л.С., Розум Л.Д., Варава А.Г. він і був призначений директором степнянської семирічної школи.
У 1953 році побудована нова школа і переведена в середню школу. У 1956 році був перший випуск десятикласників. Після смерті А.Г. Варави директором школи всього один рік був Лівшиць лев Юрійович. Після нього призначений був Богун М.Т. з 1958 по 1961 роки.
П’ятигорець Олександр Петрович працював директором школи з 1961 по 1966 роки та з 1973 по 1981 роки. При ньому було поставлене питання про будівництво нового типового приміщення інтернату на 80 місць та котельні водяного опалення. У 1977 році побудовано кролеферму на базі якої було проведено обласний кущовий семінар керівників господарств та директорів шкіл.
Бржозовський Борис Михайлович працював директором школи з 1967 по 1973 роки. При ньому було побудовано водяне опалення та добудоване ліве крило школи. Учнів було більше 500.
З 1981 по 1983 роки директором школи призначено Полегенька Федора Івановича. У 1982 році школі присвоєно звання зразкової. Визнано кращими кабінетами в області: кабінет української мови та літератури - завідуюча Коноваленко Віра Василівна , кабінет російської мови та літератури - завідуюча Волова Олександра Петрівна.Кращим кабінетом в районі визнано кабінет хімії - завідуюча Полегенько Алла Павлівна. Побудовано спортивний комплекс і теплицю. Зміцнена матеріально-технічна база.
З 1983 по 1988 рік директором школи працювала Грищук Ніна Сергіївна. За цей час естетично оформлені: методичний кабінет - завідуюча Малофєєва Валентина Василівна, музей «Молода гвардія» - завідуюча Волова Олександра Петрівна.
З 1988 по 2005 рік директором школи призначений Руднік Микола Романович . За цей час створено кабінет психологічного навантаження, в якому безпосередньо брав участь сам директор, кабінет інформатики - завідуюча Гусак Людмила Анатоліївна, лінгафонний кабінет- завідуюча Малофєєва Валентина Василівна, кімната казок - завідуюча Волова Олександра Петрівна, зроблено зовнішній і внутрішній капітальний ремонт школи. На території Степнянської школи споруджено оборонно-спортивний оздоровчий табір.
З 2005 року по 2010 рік директором школи призначено Ткачова Павла Миколайовича. За цей час проведено капітальний ремонт опалювальної системи.
З 2010 року директором призначено Марченко Людмилу Валентинівну.
З 2013 року директором школи працює Саніна Надія Олексіївна. В цей час у обох корпусах школи були вставлені пластикові вікна і двері.

У 2020 році школу було реорганізовано шляхом приєднання до Нижньосірогозького опорного закладу ПЗСО, а школа почала називатися Степненська філія Нижньосірогозького опорного закладу ПЗСО Нижньосірогозької районної ради Херсонської області

Кiлькiсть переглядiв: 271

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.